| nena78 a întrebat:

Am fost banata pe forum bestwap.cand incerc sa intru la pagina mi se spune ca am fost banata nu-mi permite sa fac nici alt Yd. ce trebuie sa fac...
sa acesezpagina sa fac alt Yd.va multumesc

Răspuns Câştigător
| valsulnorilor a răspuns:

Incearca de pe un alt calculator sau o alta conexiune de internet.este posibil sa fii identificata dupa I. P. si atunci pana nu ispasesti pedeapsa de ban nu poti accesa.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa afli de ce ai fost banata scriind un mail adminilor si sa incerci sa-ti remediezi greseala.

| simona24 a răspuns:

Daca nu esti banata dupa ip, poti sa folosesti alta adresa de mail si alt nickname sau alt pc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere de la provider alt IP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am, si eu am patit tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da boona nena stiu ce ai patit tu pe www.bestwap.ro odata cu banarea niku-lui tau eu ti-au banat si ip tu trebuie sa vb cu un membru din echipa bestwap si si i zici sa iti deblocheze si dupa vei putea sa-ti faci alt nimic

| sucharina a răspuns:

Si eu am patit la fel... dar nu stiu ce e ala provider.ca asi incerca.