| cr1571n3l a întrebat:

Am inteles ca o sa apara Smackdown vs Raw Online pe PC... e adevarat? cand o sa apara? ce cerinte o sa aiba? o sa se poata juca si single player?

Răspuns Câştigător
| Qxigen a răspuns:

Da va aparea dar nu va fi pe pc http://community.smackdownvsraw.com/game-info.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu Smackdown vs. Raw Online si Smackdown vs. Raw 2011 au fost desfiintate deoarece Jeff Hardy si Shown Michaels au iesit din WWE(TM), iar in aceste 2 jocuri ei erau INCLUSI. Jocurile s-au desfiintat si acum se fac doar variante pentru PS3, XBox360 si Wii NintendoDS. Cerintele pentru Smackdown vs. Raw Online au fost prezentate pe IGN.com si ele sunt : Ram 1 GB, Procesor 2. 4 si Placa video 256 nVidia GeForce 6800 sau mai noua ori ATI Radeon HD 1550. Cerintele le-am dat in caz ca vrei sa iti descarci emulatoare ca sa te joci aceste jocuri.