| SelenaTpu a întrebat:

Sunt din Pitesti si mi se pare ca e cam trist orasul.
Ce as putea sa fac aici ca sa cunosc oameni sa imi fac prieeteni (am 30 de ani deci ma gandeam ca varsta 20-40 ani)?
Am incercat dansuri, dar venisera niste perosane maritate si mult mai mari in varsta ce nu aveau asa mare chef de socializare.
Oare gasesc pe Facebook anumite grupuri pentru diverse activitati?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu asta n-ai "rezolvat" nimic?

https://www.tpu.ro/......o-prostie/

| Lupică27 a răspuns:

In 2024 e la fel, o mizerie de oras, zici ca e inmormantare in fiecare bloc.
Nu e tineret, nu e nimic, sper ca ai plecat pana la urma! happy

| vodami92 a răspuns:

Daca ti se pare trist pitestiul! stai sa vezi galatiul frate! ala e sarac! acolo saracie! somalia ce mai! galatiul inca traieste in comunism!

| GigiVornicu a răspuns:

Vezi pe publi24

| IceRope a răspuns (pentru GigiVornicu):

laughing Da, s-ar putea să scape de plictiseală, dacă e tariful mic.