| racc a întrebat:

Am intrat la Liceul Teoretic Grigore Moisil din Tulcea. Cand aflu cu cine sunt in clasa? Cand se fac clasele?

3 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Toate la timpu lor tongue...sunt afisate pe net parca

| christianlaroka a răspuns:

Hei, si eu am intrat in acest an la Colegiu National Grigore Moisil din Brasov si aflu cu cine sunt in clasa abia la 1 septembrie.
Sper sa iti fie de ajutor, poate asa este si la liceul tau.

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

Poti afla asta de pe edu.ro dar doar daca esti la profil filologie, stiinte sociale sau bio-chimie. din cate stiu eu pentru cei de la mate-info, fiind 3 clase, se va afla pe 1 sept.