| GeorgianaDragus a întrebat:

Am jocul Tower Blox Deluxe pe PC[calculator] si nu stiu de unde sa mi`l iau sa mi`l pun in telefonbig grin.Am Samsung J700,,, OFER FUNDAbig grin:X:X:X:!

Răspuns Câştigător
| Iziii:x a răspuns:

Pai in gasesti pe un sitesmug
Scrie la google Mobile9tongue
Da pe primul sitesmug Pe site trebuie sa selectezi modelul telefonuluibatting eyelashes
Si dai pe jocuritongue Scri numele jocului si gatalaughing
Il salvezismug
Ca s ail pui pe telefon iti trebuie cablu usbbatting eyelashes
Conectezi cablul intri in My COmputerbatting eyelashes
Sia colo gasesti tot ce e in memoria telefonului intr-un Folderbatting eyelashes
Dai copy si pe urma paste in folderul alabatting eyelashesIntri in telefon si il instalezitongue
ATAT
Fundaaa?puppy dog eyes