| DeDeChazLee a întrebat:

Am mai pus intrebarea de 3 ori si nu mi-a raspuns nimeni. straight face
Cum se incarca poze pe twitter?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

În dreapta sus e un buton albastru pe care dacă îţi muţi mouse-ul scrie *Compose new Tweet*. Dacă dai click o să-ţi deschidă o fereastră albă unde scrie *What's happening*, iar dacă eşti atent/ă vei observa două butonaşe uşor transparente în partea de jos a ferestrei albe: click pe primul buton.

| mamatatasibunica a răspuns:

Deci :1.intri in cont
2. apesi pe home
3. apesi pe numele tau
4.iti apare +photo si dai acolo

| Meset a răspuns:

Intri in contul tau de Twitter, dupa te duci la Edit Profile (editeaza profil) si ai acolo Picture (Acesta va fi avataru tau) si alegi optiunea Choose File.
Sper ca ti-am fost de folos

| Thebellarinaxo a răspuns:

Buna! Sunt experta pe twitter si este foarte usor. Poti sa incarci poze de pe Twitpic.com sau de pe yfrog.com. Sper ca te-am ajutat