| myryam02 a întrebat:

Am neviue de o admina la o pagina pe facebook. pagina nu este numeroasa dar sper ca vom ajuge este o pagina noua! cine doreste sa fie sa imi arspunda si sa imi zica varsta! mutumesc!

Răspuns Câştigător
| lalaband1991 a răspuns:

Am 15 ani! Pana acum nu am mai avut decat o pagina foarte cautata dar eu le i-au de cand sunt pagini nu foarte cautate si le transform in pagini mult mai cautate. Dupa aceea eu ma retrag daca am ajuns unde mi-am propus, daca nu mergem in continuare

| myryam02 explică (pentru lalaband1991):

Da like la pagina si vei fi admina! http multumesc anticipat~

5 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

M-au speriat exprimarea si scrisul tau...

| xPikaChux a răspuns:

Vreau euwinking...Am 13 ani si mai am paginibig grin

| lalaband1991 a răspuns (pentru xPikaChux):

Hai sa ne facem o pagina a noastra

| monyca123 a răspuns:

Vreau eu am 13 ani si nu mai am pagini!

Întrebări recente