| xXDeNyXx a întrebat:

Am nevoie de ajutor!
Cu ce?
Ma plictisesc sa tot am acelasi lucruri pe mine(desigur ca in imvu)...
Am nevoie de bani pentru haine noi si multe alte chesti...
Va rog dati-mi niste exemple de unde pot face credist...
Sa fie mai explicite va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zoki a răspuns:

Este in meniul de la home ultima optiune:,, free credits" apesi acolo si vezi cum poti avea bani gratis... Nu stiu daca ai incercat insa poti sa mai apesi pe,, chat now" la tutorial iti da 1000 credits
Apropo: eu am imvu daca vrei adauga-ma in friends... Sunt angelbefor

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In ziua de azi ca sa ai un loc de munca si sa iti faci toate placeriile in primul rand: trebuie sa pleci din Romania, apoi in strainatete lucrezi castigi un salariu f bun si esti satisfacuta.

| xXDeNyXx explică:

Cobra... raspunsul tau nu m'a ajutat cu absolut nimichappy