| pitika a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Este ziua unei prietene foarte bune pe 7.este ziua de nume de fapt si vreau sa ii iau ceva. dar nu stiu cebig grin.nu vreau sa fie foarte scump, pentru ca nu prea am bani. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| scumpikkk a răspuns:

Eu sunt de parere ca daca e prietena ta ar fi bucurosa si pentru un cadou mic(daca nu stai bine cu banii), pentru ca oricum gestul conteaza, ca te-ai gandit la ea.Se apropie ziua mea si nici eu nu ma astept sa ma imbogatesc cu cadourile de la prieteni imi este suficient ca doar sa-u gandit la mine chiar daca e acolo un mic cadou(totdeauana gestul e pe primul loc). pa

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

O esarfa, o bratara multicolora.

| DeNyyy a răspuns:

E si ziua mea... i-ai ce vrei ...gestu conteaza

| Tourniquet a răspuns:

O felicitare frumoasa, iar inauntru o poza mica cu tine si cu ea (daca ai una mare poti taia capul la ambele). si o pui sus la mijloc sau undeva. si scrii,, La multi ani, iti daruiesc un calduros la multi ani love struck.". si apoi i imbratisare ii vei da si daca stii uite-te prin reviste (Sabrina's Secrets, So Hannah Montana). cum se face o bratara... si daca vrei ii mai poti lua si o pereche de cercelusi care i-a vazut ei sau poate a vazut la tine si ii plac.

Nu uita : GESTUL CONTEAZA!winking.

Paaa. :* La multi ani prietenei tale

| StilSanatos a răspuns:

O poza cu tine si cu ea si pune-o intr-o rama amuzanta, eu am primit una asemanatoare si rama avea picioruse cdap si maini din plus si am fost ff impresionata, sau poti sa=i iei un tablou, sau un ceas, lucrurile aste ii v-or ramane amintire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este modesta si se multumeste cu putin. ii poti lua un buchet de flori, o imbratisezi si ii urezi un "La multi ani" pe un ton calm.eu cred ca va aprecia acest lucruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un colier sau o pereche de cercelusi. o ciocolata si o felicitare facuta de tine. o sa se bucure fff mult

| lauracostina a răspuns:

Eu una cred ca cel mai potrivit cadou este un buchet de flori si o ciocolata pentru ca este fata si in plus niciu u nu prea ai bani... daca e ziua de nume cu atat mai potrivit.succes

| alexandra_7131 a răspuns:

Pai ii poti da ceva facut de tine...(depinde la ce te pricepi) ca sa ii poata ramane amintire sau daca preferi ceva cumparat ii poti lua o bluz sau o elanca cu culoarea ei preferata sau o esarfa, un set din ala cu esarfa gen fular si sapca gen fes, manusi ceva sa se potriveasca cu sezonul...nu stiu alege u ce sti ca ii place (gestul conteaza)