| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Am nevoie de o sugestie.Sambata ma duc la ziua unei prietene foarte bune si nu stiu ce sa ii iau cadou. Ce imi recomandati? [nu ii stiu marimea la haine] multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Un ghiozdan frumos pentru şcoală. Iar dacă-ţi mai rămân bani, un stilou şi un penar. De ce nu, eventual şi nişte flori, un tort din acela personalizat cu poza ei, etc. Nu te gândi neapărat că trebuie să fie ceva scump, gestul contează. La mulţi ani!

1 răspuns:
| Roxii a răspuns:

Poti daca ai sa cumperi un album foto si acolo sa pui toate pozele cu ea singura si cu tine! si de exemplu mai poti sai iei o cana cu numele ei sau cu altceva!
ex.http://ideaplaza.ro/images/cani%20personalizate%20pentru%20ignoranti.jpg