| JustLuciana a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru ...idei pentru dans tematic... o poveste ceva, orice. Va rog ajutați-ma.

2 răspunsuri:
| Candyx a răspuns:

Pe ce melodie e dansu'?
Daca ascult melodia poate imi vine ceva in minte.Stiu sa dansez stiu sa fac scheme multe...Deci,daca asc mel imi vine ceva in minte!

| gomez a răspuns:

Pai...ar merge o poveste de judecatorie adica sa fie un criminal care este adus in lanturi si il tin 2 politisti si judecatorul sa decida. apoi incepeti toti sa dansati.in caz de sunt copii mici un dans cu papusi.