| KrissTi a întrebat:

Am nevoie de o programa cu care pot face video cu fotografii.(pentru youtoube)

Răspuns Câştigător
| Creckd_Dory_1998 a răspuns:

Incerca hypercam2 sau 3 si daca vrei sa filmezi un joc sau un program incerca fraps unlimited

3 răspunsuri:
| diminutiv a răspuns:

Video Editor, de la YouTube. Iti trebuie' cont YouTube si atat. Selectezi Video Manager, ti se deschide o fila noua, iar in stanga sus imediat langa Video Manager este Video Editor. Selectezi si da-i bataie.

| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Pai este instalat odata cu windows-ul un program numit movie maker.Pentru a-l deschide click pe Start->All programe->movie maker. Uite un link cum se face(in romana):
http://www.youtube.com/watch?v=ueQEZDqiQl8&feature=related

| AlexTPU13 a răspuns:

Urmeaza pasii astia:
1. Intra la "start"
2. Apasa pe "All Programs"
3. Cauta "Windows Movie Maker"
4. Deschide acel program.