| alina17ilinca a întrebat:

Cum se face fotoshopul unei fotografii si cu ce programa?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Programul se numeste photoshop, si se foloseste pentru modificarea pozelor.

5 răspunsuri:
| Izaaaaq a răspuns:

Vrei sa spui Photoshop.
Pai cu programul photoshop modifici pozele. Trebuie sa stii sa editezi pozele.

| EduardTPU a răspuns:

Ce e mai asta: "fotoshop", si "programa"rolling on the floor. Si pentru ce iti trebuie acest program tie? Ca sa pui inimipare si sclipici pe pozele de pe hi5laughing Nu e de tine, mai bine descarca google picasa, e foarte simplu de utilizat.

| djrobby a răspuns:

Este photoshop si nu fotoshop.
nu ai cum sa faci photoshop unei poze.
cu photoshop modifici, imbunatatesti poze si multe altele, dar terbuie sa te si pricepi. iti iei programul il instalezi si te pui pe treaba!

| Archy37 a răspuns:

Depinde de ce ai in vedere? Daca vrei ca fotografia sa arate mai bine, foloseste Photoshop,dar daca e vorba de alta operatiune mai simpla poti folosi vreo programa mai simpla pe care o gasesti pe google. Procedura cum se face acest fotoshop,cum ii zici tu,nu e atat de simpla,te uiti pe youtube kiteva operatiuni pe care ce poti face cu Photoshopul, dar nu sunt sigur ca vor fi anume operatiunile de care ai nevoie, deoarece dupa cum am mai spus nu am inteles ce anume ai in vizor.

| FotografBucuresti a răspuns:

Exista multe programe de modificat poze online. eu de aici le iau www.Seremi-Studio.com