| Cristiana1906 a întrebat:

Am nevoie de statusuri mai. filosoficehee hee. pentru facebook big grin. deci FARA fitebatting eyelashes.
funda.

Răspuns Câştigător
| mrscx a răspuns:

1.Nu regreta un lucru care candva te-a facut fericit!
2.Moartea este o a doua viata, despre care se stie ca este inevitabila!
3. Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea, dar o poti simti!
4.Un om trebuie să se învingă pe el însuşi, înainte de a-i învinge pe alţii!
5.Omul creşte repede, când trebuie să se descurce de unul singur!
6.Omul poate face ca orice sa se intample doar cu gândul!
7.Degeaba existi daca nimeni nu stie nimic de tine!
Cam atatea stiu. big grin

4 răspunsuri:
| acidickiddo a răspuns:

Eu m.am nascut filozoafa,heheh. Iti trimit cate statusuri vrei. Uite aici:,,Its time to kill the character.,,
,,Im one of those bad things that happen to good people.,,
,,It`s sentimental. No! It`s f***** mental!,,
,,F... you politely!,,
,,Work to be your own.,,
,,Recession, ain`t got no job, no money.,,(asta mi se potriveste mie :d )
,, What can I say? Is genetic!,,
,, Real hip hop is missing from the shelf,,
,, Make love to the night, motherf****,,
,, Sunt in labirintul mintii mele, incercat de probleme si dileme,,
Si cate si mai cate.Eu prefer sa-mi compun singura statusurile, pe net gasesti atatea, dar nu le gasesc originalitatea.S.a sters laughing

| acidickiddo a răspuns:

PS. Daca vrei mai multe statusuri, da-mi add la andreea.simplu@yahoo.com;;-)

| piciux23 a răspuns:

" nimic nu se pierde, doar se transforma"

| Baby1298 a răspuns:

Cateodata, ierti unele persoane pentru simplul motiv ca le vrei in continuare in viata ta. big grin