| opacatoasa a întrebat:

Am nevoie de un program online de editat poze cu ajutorul căruia să scriu pe poze cu diferite fonturi (scris de mana, graffiti etc). mersi.

3 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

De pecis nu pot sa-ti spun care, dar gasesti pe www.panalu.net sunt mai multe si unele online fara sa descarci nimic

| Kid_2271 a răspuns:

Eu iti recomand http://www.picnik.com/ e super simplu
sperc ca te.am ajutat :*

| Raluca_9880 a răspuns:

Eu sincer ti-as sugera pizap nu alta dar e mai usor decat pare prima oara cand crezi ca e imposibil de lucrat pe el si o spun deoarece si eu lucrez cu el si imi place la nebunie nu numai pentru scris cat si pentru aplicatiiwinking