| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Am nevoie urgent de un program de modificat poze in care se pune accent pe estetica:modificarea tenului(ascunderea cosurilor), schimbarea culorii ochilor, folosirea altei nuante de ruj. Dau manutza daca gasesc programu potrivitbig grin.

P. S.:vreau sa fie gratuit si sa pot salva pozele big grin

Răspuns Câştigător
| Jonathan a răspuns:

Photoshop ar putea face toate astea... numai ca iti trebuie un tutorial bun, ce vrei tu sa faci se numeste MAKEOVER DIGITAL.

Tutorial ( in engleza) : http://www.photoshoproadmap.com/......photoshop/

Altul (engleza) : http://www.freakitude.com/......photoshop/

5 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

Photoshop... te ajut eu.tongue id piticutza96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.taaz.com intri uploadezi si modifici;)

| validana a răspuns:

Incearca photoscape pentru modificarea tenului (ascunderea cosurilor) iar pentru schimbarea culorii ochilor si folosirea altei nuante de ruj intra pe www.taaz.com. este un program online:d. sper sa iti fie de folos!