| AdnanaIoanaaa a întrebat:

Am nevoie urgent de un program de modificat poze. Vreau sa modifice culoarea tenului, ochii, tot ce tine de estetica.Stiu ca e un programPhotoInstrument sau ceva de genu dar nu poti salva pozele. Dau manutza daca gasesc progamu perfect big grin

Răspuns Câştigător
| ForteGames a răspuns:

Gimp este un program free si e destul de bun mai ales daca stii sa lucrezi cu el!

http://www.gimp.org/

7 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

Cel mai repede, poti sa descarci gratis un trial de la adobe photoshop pentru 30 de zile. poti sa-i faci orice pozei, da' trebuie sa stii cate ceva despre program.

| decs^^ a răspuns:

Photoshop`ulhappy

| LorReen a răspuns:

Foloseste Taaz'ul. E destul de bun cred euhappy

| kanajambe a răspuns:

Pai taaz.com e cel mai bun si poti salva si poze.Iti faci in 2 secunde cont si gata happy

| aallexxannddrra a răspuns:

Nu e neaparat un program. Uite : www.taaz.com. Ai nevoie de cont. Stai linistita, e FREE :)). Sper ca reusesti sa te descurci:D Daca nu, trimite-mi mesaj. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoShop si in Gimp poti cu putin ajutor de pe YouTube happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://www.taaz.com/makeover.html#tab=lipstick este un editor de make up online foarte bun
si eu il folosesc