| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie URGENT de un raspuns.
La toolbarul de la ourWorld cu Get Gems ( 10 gems pe saptamana) am o problema nu imi apare la toolbar chestia cu Get Gems, aparea gri sau albastra. Acum nu imi apare de loc am instalat si dezinstalat toolbarul si nu merge deloc sa se vada chestia cu Bonus 10 Gems.
Adica se vad toate pe toolbar in afara de chestia cu Bonus 10 gems.
URGENT UN RASPUNS. Va rog, va dau 100 funde numai spuneti-mi ce sa fac sa imi apara din nou si sa pot avea in liniste si pace 10 gems pe saptamana.
Nu imi apare aia cu Bonus 10 gems nici gri nici albastra nu apare deloc.
Funda cum o fac sa apara.
Mersi...

1 răspuns:
| ieeAlee a răspuns:

Deci daca ai nevoie de gems intra pe net si scrie ''OurWorld Gems Code '' si cauti alea cu gems