| TJohannaB a întrebat:

Am nevoie urgent de versurile in romana la melodia Selena Gomez - When The Sun Goes Down

Răspuns Câştigător
| PrsRaluca a răspuns:

[Strofa I]
A fost o zi lunga, astept sa se insereze,
Imi verific iPhone-ul,
Vreau sa vad ce se petrece, petrece, petrece
Ajuta-ma DJ, pune melodia mea preferata,
Fa boxele sa se zdruncine, boxele sa se zdruncine
Acum toata lumea vrea sa cante, sa cante.

Cand noaptea se lasa
Nu vreau decat sa ma distrez cand apare luna
Ne auzi mereu spunand

[Refren]
Petrecerea nu incepe pana nu apune soarele
Atunci totul incepe sa se miste,
Toti sunt in picioare cand apune soarele
Ahh, ahh, ahh
Muzica nu porneste pana cand nu e mult prea tare,
Atunci toti incep sa danseze
Toata lumea striga atunci cand soarele apune
Cand soarele apune
Oh oh oh yeah

[Strofa II]
Intind mainile sus,
Ma simt bine acum
Pe ringul de dans,
Putem sa-l intoarcem pe dos, pe dos

Cand noaptea se lasa
Nu vreau decat sa ma distrez cu prietenii mei
E adevarat, ne auzi mereu spunand

[Refren]
Petrecerea nu incepe pana nu apune soarele
Atunci totul incepe sa se miste,
Toti sunt in picioare cand apune soarele
Ahh, ahh, ahh
Muzica nu porneste pana cand nu e mult prea tare,
Atunci toti incep sa danseze
Toata lumea striga atunci cand soarele apune
Cand soarele apune
Oh oh oh yeah

[Bridge]
Jos, jos, jos
Soarele se duce jos, jos, jos
Cand luna apare, ne auzi mereu spunand
Cand stelele rasar, ne auzi mereu spunand

[Refren]
Petrecerea nu incepe pana nu apune soarele
Atunci totul incepe sa se miste,
Toti sunt in picioare cand apune soarele
Ahh, ahh, ahh
Muzica nu porneste pana cand nu e mult prea tare,
Atunci toti incep sa danseze
Toata lumea striga atunci cand soarele apune
Cand soarele apune
Oh oh oh yeah

Nu prea suna bine in romana...ce sa-i faci...

3 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Da mai cauta-ti-le si tu pe google

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

A fost o zi lunga, Astept noaptea sa vina,Imi verific Iphone-ul,Lasa-ma sa vad ce se petrece, ce se petrece,ce se petrece, Ajuta-ma Dj, Pune cantecul meu favorit, Fa boxele sa tremure boxele sa tremure, Acum toata lumea vrea sa cante, sa cante.Cand noaptea este aici singurul lucru care imi vine in minte e sa ma distrez, cand luna apare poti sa ne auzi mereu zicand : petrecerea nu incepe pana cand soarele nu apune, asta e atunci cand totul incepe sa se miste, Toata lumea sus cand soarele e jos, aaa,aaa,aaa. Muzica nu e pornita pana nu e data la maxim, asta e atunci cand toti danseaza, toata lumea striga cand soarele e jos, cand soarele e jos, cand soarele e jos cand soarele e jos, oo,oo,oo,oo iea,Punandu-mi mainile in aer ma simt bine acum pe ringul de dans, noi putem sa il facem pe dos, pe dos,cand noaptea e aici singurul lucru care imi vine in minte e sa ma distrez cu prietenii mei,asta e real, tu poti sa ne auzi mereu zicand: petrecerea nu incepe pana cand soarele e jos, atunci cand totul incepe sa se miste,toata lumea sus cand soarele e jos,aaa,aaa,aaa muzica nu e pornita pana cand nu e data la maxim, asta e atunci cand toti incep sa danseze. Toata lumea striga cand soarele e jos,cand soarele e jos,cand soarele e jos can soarele e jos,oo,oo,oo,oo iea,jos,jos,jos, doarele merge in jos jos jos, cand luna apare, poti sa ne auzi mereu zicand. Cand stelele apar, poti sa ne auzi mereu zicand,oo,oo,oo,oo iea, Petrecerea nu incepe pana cand soarele nu e jos, asta e atunci cand totul incepe sa se miste, toata lumea sus cand soarele e jos,aaa,aaa,aaa,Muzica nu e pornita pana cand nu e data la maxim, asta e atunci cand toata lumea incepe sa danseze, toata lumea striga cand soarele e jos, cand soarele e jos, cand soarele e jos, cand soarele e jos,oo, oo, oo iea. Asta e tot cantecul in romana, fundita? big grin

| myhyy a răspuns:

Cauta pe Google sau pe www.versuri.ro sau iei versurile in elngleza si le traduci pe dictionar online. FUNDA?