| Radu136 a întrebat:

am Sters pe cineva din lista de skype ( fara sa ii dau block, daca ii dadeam block rezolvam repede pentru ca il aveam la lista de block ) si acum nu ii mai stiu id-ul de skype si nu mai am cum sa dau de el. Pot sa vad undeva Cu cine am vorbit inainte. sau Altceva?! Ajutor.! multumesc happy

1 răspuns:
| AndreyAcelasi a răspuns:

Poti sa ii scrii numele, apoi sa il cauti printre toate persoanele.Il gasesti si dupa aceea cred ca te descurci