| Oran2000 a întrebat:

Am o intrebare cand mi-am descarcat metin2fun-ul imi cand il pornesc imi apare jos pe ce vreau sa ma loghez eu am cont si pw metin2fun si pe metin2tim dar cand vreau sa ma loghez pe metin2tim imi da eroare la conectare, dar pe metin2fun merge sa intru! Plz imi raspundeti?

Răspuns Câştigător
| LostInSoul a răspuns:

Contul nu a fost acceptat pe mt2tim pentru ca serverele sunt full si nu se mai da voie, scrie chiar pe site, iar daca totusi daca ai reusit sa iti faci cont inseamna ca sunt serverele full si de aceea nu te lasa sa intri, incearca de mai multe ori sa te logheziwinking
Funda pls?

3 răspunsuri:
| Lavynyu a răspuns:

Nu am inteles mai nimic din intrebarea ta I don't want to see

Of, limba asta romana cat e de grea:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ce a spus dar sa stii ca nu merge sa joci pe metin2tim fun pentru nu au facut legatura doar metin2fun face legatura cu tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo acum merge sa iti face cont doar pe sv 2