| Cristinaaa a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca lady popular.Mai am o sarcina sa trec de nivelul 5 aceea de a castiga 30 sau cel putin 30 la Duel sau Duelul Modei.Nu inteleg ce sa fac.Am facut provocari, am dat, am castigat, am pierdut, dar tot nu inteleg.Cine poate sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| pinkydoll a răspuns:

Du-te la statisticil; e mele si vezi cate provocari ai castigat apoi vezi ca trebuie sa castigi provocari la luptele domnisoarei sau la duelul modei nu si la altele

1 răspuns:
| Name2 a răspuns:

Du-te si joaca duelul modei.Nu sunt sigura ca sunt la nivel 4.Mai am o sarcina.