| paul0013 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care s-au uitat ieri la happy hour: trupa A. S. I. A a cantat doar cantecul sau se reunesc si incep sa cante iar?

10 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Cred ca au cantat doar cantecul, nu se reunesc...CRED!:)
Nu stiu sigur.

http://www.youtube.com/watch?v=qmuMvastV8o&NR=1

| M.madallina a răspuns:

Nu stiu, nu m-am uitat... dar nu cred ca ar strica ceva daca sar reuni... a fost o trupa frumoasa

| DeMentaa a răspuns:

Ar fi super sa se reuneasca dar din cate stiu eu mi se pare ca o fata din trupa are job intr-o tara sua familie nu stiu sigur

| StopTheWar a răspuns:

Din pacate nu se reunesc...Doar si-au adus aminte de clipele frumoase...

| crizantema a răspuns:

Nu se reunesc...Au cantat doar de dragul romanilor, sau mai bine zis banilor...cine stie cati bani au scos din buzunar cei de la Happy Hour pentru show-ul lor.

| clauss a răspuns:

Au cantat doar de dragul romanilor, nu se reunesc

| OvIaTaNeBuNa a răspuns:

Stiu ca au cantat doar cantecul ala si ca nu se reunesc. A fost doar o chestie asa de 1 decembrie.

| alexxaz a răspuns:

S-au reunit doar in emisiune, fiecare au planuri separate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar au cantat.