| Cosmin3926 a întrebat:

Am o nelamurire. Stie cineva cum se numesc acele jocuri pe care le gasesti de obicei in marile magazine sau in mall-uri? Mai exact acelea in care bagi o fisa sau bani si in care trebuie sa prinzi cu un brat de fier, unul dintre obiectele din aparat(plusuri, mingi, etc), iar daca le prinzi sunt ale tale.

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Catch the gift (machine)

3 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Jocuri mecanice, cel cu gheară este Claw machine

| Pitikkkkkkkkk26 a răspuns:

Nu stiu cum se numesc ele in sine dar se gasesc la maxi fun? Funda?

| Lydia2806 a răspuns:

Eu când am văzut așa ceva, am văzut la un loc de joaca pentru copiirolling on the floor))))