| cFlorin a întrebat:

Am o problema cu GTA San Andreas Multiplayer! Cand folosesc hack-ul ( mod sobeit 0.3d ) si vreau sa zbor ( cu shift dreapta ) mi se blocheaza. Pur si simplu se blocheaza si nu ma mai pot misca. Apoi trebuie sa il inchid cu CTRL + ALT + DELETE. Sau cand ma teleportez ( cu hacku ) si ma duc undeva se blocheaza iar.De ce? Ce sa fac sa evit? FUNDA! Vreau si eu sa zbor cu SHIFT-ul!

2 răspunsuri:
| BiBaNu_9208 a răspuns:

Pai de ce te joci cu hack-ul? N-ui mai distractiv norma? In fine eu sunt expert la serile GTA, s-ar putea fi din 2 motive 1.conexiunea proasta la internet sau 2.serverul este protejat(anti hack) cu hack shield. Funda?

| Sobi a răspuns:

Am si eu o problema:Cand intru in gta san andreas si se incarca ca sa ma joc se blocheaza si ma scoate.Ma poate ajuta cineva?