| DonAnonymius a întrebat:

Am o tableta pc point of view de 7 inch si memorie interna de 4 gb. Mi-am instalat adobe flash player 10.1 dar tot nu merg jocurile pe internet.Video-clipurile merg perfect. Vreau sa stiu, ce as putea face sa imi mearga? Intreb ca in ultima vreme nu am avut ce face si as vrea sa experimentez si pe tableta aceste jocuri.

2 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Iti trebuie Adobe Shockwave Player pe care il poti lua de aici : http://get.adobe.com/....../thankyou/ Succes

| BGD_1888 a răspuns:

Cauta un update pentru Adobe pentru acest model