| YqLmX a întrebat:

Am observat de ceva saptamani ca emisiunea "comanda la mine" nu mai este luni, este o alta emisiunestraight face. Stiti dc? Care stie daca mai este emisiunea "comanda la mine" si cand este. Dau funda!

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Din păcate. emisiunea nu se mai difuzează, se fac episoade noi.
Sper să fie cât mai repede un episod că îmi plăcea love struck. Păcat, acum nu mai am la ce să mă uit.Asta e, aşteptăm!
Baftă!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Emisiunea : "Comanda la mine" s-a terminat si nu mai este in nici o alta zi. Dar nu iti fa probleme pentru ca acum a inceput emisiunea"Sa te prezint parintilor''si va fi un now sezon la emisiunea ''comanda la mine''(prin luna februarie)

| march a răspuns:

Emisiunea a luat o mica pauza deoarece vin sarbatoriile insa. ei inca mai filmeaza happy

Asa au facut si anul trecut si a revenit emisiunea prin Februarie. happy

Funda? happy

| Kanpeki a răspuns:

Nu mai este. Convinge-te : http://www.port.ro/......tv/tv.prog ( cauda de luni pana duminica si vezi ca nu o gasesti nici daca dai la search :( ) Poate numai pe perioada Craciunului nu o mai da. Poate va incepe alt sezon anul viitor.

| DeathTheKid a răspuns:

Pai cred ca nu o mai difuzeaza desteptii astiasad

| prafdestelutze a răspuns:

A fost inlocuita cu "sa te prezint parintilor" si este de la 20:30 Luni
iar comanda la mine nu mai estestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic. dar sigur va fi din nou la anul. findca e cu foarte mult caterica si multora le place si astia au audienta tongue sunt sigur ca o so de din nou