| divya_5675 a întrebat:

Am ochii verzi ce culoare mi s-ar potrivi la par?

Răspuns Câştigător
| adellina a răspuns:

Brunetlove struck. ti-ar scoate ochii in evidenta:X

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Satenalove struck

| Puiutz a răspuns:

Satena, bruneta si blond asa mai inchisbig grin...am o prietena care are par blond mai inchis si ochi verzi si ii sta ft binehappy.

| madalinutza a răspuns:

Brunetabig grin
sau satenabatting eyelashes

| Ramina a răspuns:

Bruneta :X. sau satena love struck

| JustMeFlory a răspuns:

Ciocolatiul si blondul pun cel mai bine in evidenta ochii deschisi la culoarehappy

| Alex_7297 a răspuns:

Brunetă / şatenă!

| costyn162 a răspuns:

Ochii verzi si parul blond, dar un blond mai inchis...Mama, ce ganduri imi vin in minte; spun asta pentru ca tocmai am descris genul de fata care imi place din punct de vedere fizic.

| Orannginna a răspuns:

In viziunea mea, brunetul. love struck

| LoryM22 a răspuns:

Roscathappy

| Seline a răspuns:

Nuante calde, poti incerca un castaniu, un blond inchis, un saten cu tente de blond, un brunet violet...

| Clauditza a răspuns:

Blond saten si brunet

Răspuns utilizator avertizat
| Cryzy a răspuns:

Roscat spre portocaliu. Ti-ar sta bestial daca ai tenul deschis.

| emasweetgirl a răspuns:

Pai eu am ochii verzi, am tenul alb si imi sta super bruneta.am incerkt blondul insa nu ma prindewinking

| Drunkenhearts a răspuns:

Verde ca sa se asortezelaughing

| Drunkenhearts a răspuns:

Verde ca sa se asorteze

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Bruneta sau Satena happybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de culoarea tenuluihee hee pai orce iti place tie si iti sta bine...Brunet cred ca ar fi frumos daca ai avea tenul mai inchis, iar daca ai tenul alb atunci un blond frumos(nu galbui) te-ar prinde foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Pai, depinde de ten. Un brunet nu ti'ar strica. Nici un saten mai inchis nu ar fi in plus. Si un roscat te'ar avamtaja. Aceste nuante fiind in cazul in care tenul tau este mai inchis la culoare. Daca ai un ten mai deschis, incearca un saten deschis. Si un blond mai inchis ti'ar fi de folos.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal apreciez nuantele inchise. din proprie experienta

| cocutza a răspuns:

Inchisa

| cocutza a răspuns:

Nuante inchise-proprie experienta