| MihaMihaellaa a întrebat:

Am picioarele subtiri, glezna foarte subtire. Ce exercitii imi recomandati sa fac sa fac muschi acolo la glezna?

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Eu cred ca esti si putin slabuta daca spui ca ai picioarele subtiri asa ca poti incerca sa mergi la sala si sa vorbesti cu un instructor sa iti sugereze cateva exerciti care apoi sa le faci singura. Exista si batoane proteice pentru dezvoltarea musculaturii ia si de acelea dar ai grija sa fie sanatoase, nu te culturisti sau alte tampeni.

| Borcanelul a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=9cLForkXxnk
Asta ii cam singurul exercitiu. Muschiul gambei se mareste foarte greu, daca nu ai genetic bun nu prea ai ce sa faci.

| Grasshoper a răspuns:

Alearga foarte mult in panta!
la mine a avut efect!