| crystynutza a întrebat:

Am si eu o intrebare cam stupidabig grin. te doare cand nasti?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Chiar e stupida! oh go on Fara suparare. peace signwinking

| CM7YRE a răspuns:

Eu cred ca da desi nu's fata tongue

| missbee a răspuns:

Ca naiba...

| User a răspuns:

Te gadila-n talpi. Atata tot.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Mmm daa

| mymy a răspuns:

Nu cred pe mamica o doare big grinwinking

| smaranditza a răspuns:

Dear, intrebarea nu e deloc stupida; doare al naibii cand nasti, dar uiti tot, dar absolut tot cand ai pe bebe in brate si-l pui la san! desigur, acum exista si alternative la nasterea clasica, care ar fi cam fara dureri; dar asta dpinde de ce spune nenea doctoru', de fiecare organism in parte ...succes, mai ales in cariera de mamicuta... e greu, dar fffff frumos

| MadQueen a răspuns:

:eu nu am facut asta pana acum laughing dar. daca o faci :
-normal: cred ca doare raubatting eyelashes adica ce naiba...
-cezariana: cand esti adormita.nu! cand esti treaza:da!
PS:de la cezariana ramane cizatricebatting eyelashes

| Mikka_1023 a răspuns:

Nu totdeauna...sunt momente cind simti dureri si cind nu... mi-a spus mamybig grin

| bianka_6461 a răspuns:

Daca nasti natural da

| Lola Landers_8821 a răspuns:

Daca nasti normal adica prin... Logic ca te doare(:

dar daca iti taie burta esti adormita si nu simti decat cand te trezesty

:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca puneai "te-ul" dupa "doare", o bagam la favorite.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristinuta, si mie imi este teama dar suntem construite pentru a da nastere! indiferent ca ne doare sau nu cu siguranta merita efortul.succes!

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

~ Chiar e foarte stupida intrebarea asta! laughing Dar oricum. Tu ce crezi? Daca nu ar durea crezi ca femeilee alea saracele care le vezi tu prin filme cand aduc pe lume un bebe, tipa asa de bucurie sau cum?

| mariaackles a răspuns:

Dragut-o durerile nasterii sunt cele mai dureroase.