| alynutza a întrebat:

Am si eu o intrebare era odata mai demult, nu stiu acum nu am mai auzit nimic de el un test la care raspundeai la niste intrebari si era o smecherie ca raspunsurile care le dadeai le trimitea unui prieten.stie cineva despre ce vb?! mersi:*

3 răspunsuri:
| Anchyy18 a răspuns:

Http://hotflirt.ro
nu stiu daca e chiar asta site despre care zici dar am incercat.
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da era un site care se trimtea la unii dar nu mai stiu cum ii zice daca aflu ceva te anunt

| Hera_7281 a răspuns:

Da si eu parca imi aduc aminte. Tin mine ca erau intrebari mai mult legate de sexhee hee. Imi facusem si eu cont pe site-ul acela ca sa primesc raspunsurile celor care faceau testulhee hee, da'era la misto, trebuia sa activezi nu stiu ce cod iti trimiteau ei pe tel, si ca sa trimiti codul iti lua 3-4 euro numai stiu exact. Dar nu imi aduc aminte site'ulsad