| ゆい a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fanii Vampire Knight, de fapt mai multe:
-sunteti fani: Yuuki, Kaname, Zero, Takuma, Sarah, Rima, Senri, Ruka, Kain, Juri, Haruka sau Aido?
-va place Yume (Yuuki+Kaname) sau Yuro(Yuuki+Zero). De ce?
-ce credeti ca Zero are si Kaname nu, sau invers?
-care e cuplul vostru preferat?
-care e anime-ul vostru preferat?
-ce ati vrea sa schimbati din Vampire Knight sezonul 3?
-Mersi mult ^_^

Răspuns Câştigător
| AxyLexy a răspuns:

Da iubesc Vampire Knight. Eu prefer mai mult cuplul Yuuki+Kanamebig grin(imi place mai mult Kaname, din cauza lui m-am uitat eu la animehee hee ). Nu cred ca am vreun anime preferat mai multe imi plac foarte multhappy. Exista sezonul 3?straight face Pentru ca am citit pe net ca nu va fi un sezon urmator, oricum nu cred ca as schimba ceva la acest anime pentru ca e prea marfa ^^

1 răspuns:
| KinokoஐKee a răspuns:

Sunt mare fan a acestui anime si a personajelor lui.

Imi place Yuuro pentru ca sunt de aceeasi varsta si se cunosc de mult, in plus au grija unul de celalalt si se poarta exemplar, dar la Yuuki ii sta mai bine cu Kaname pentru ca el este mult mai respectuos si politicos in plus are acel"aer" iar Yuuki il completeaza cu febletea ei un pic stangace.

La intrebarea asta nu stiu daca iti pot raspunde.

Cuplul meu preferat ar fi Senri cu Rima, dar mai sunt cateva pe care le admir.

Anime-ul meu preferat este...hmm...nu cred ca am unul preferat, pentru ca sunt o multime, dar Vampire Knight e printre ele sigurat.

In sezonul 3? Nu am stiut ca va fi unul nou, dar daca ar fi as schimba....nimic pentru ca e uimitor asa cum e(poate as mai adauga putin romantism in plus.