| paradoxalminded a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru TPU. ^^ Stiti cumva un program care poti sa deschizi 2 jocuri deodata? de ex : imvu ..etc...

2 răspunsuri:
| Piiiiiiika a răspuns:

Aha. Cred ca te pot ajuta. Eu una folosesc pentru imvu. Sau de ce nu la yahoo deoarece mama este nebuna cu mailurile. Asta nu conteaza. deci este un program numit SANDBOX pur si simplu il descarci. Dupa ce il descarci bla bla bla. ti se deschide o casuta mai mare. Unde tu pui programul pe care vrei sa ti'l deschida.

Abra cadabra! :]

De descarcat..il iei de aici. De aici il am si eu :]
http://www.sandboxie.com/index.php? DownloadSandboxie

Bafta! :]

Funda? :o3

| RozyRozyRozy a răspuns:

Nu exista un asemenea program...dar ce iti trebuie sa deschizi doua jocuri deodata ca nu te poti juca amandoua deodata...
Sper ca te-am lamurit
papa