| paradoxalminded a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru TPU. ^^ Stiti cumva un program care poti sa deschizi 2 jocuri deodata? de ex : imvu ..etc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ஐKatsu a răspuns:

Da, am programul. da-mi un mesaj cu idul tau( cu aceest program se poate deschide 2 imvu, 2 yahoo messenger, 2 google orice jocuri poti etc. ) daca il vrei dai la profil apoi --> mesaj :3 si idul tau ca sa-ti trimet programul :3

| allealexandraa a răspuns:

Merge cu Sandboxie!

| TazzbjRivieras a răspuns:

Da cauta-ma cu acelasi nume pe imvu sitispun si arat ce sa faci