| kyGirL a întrebat:

Am si eu o intrebare si acum ma adresez fetelorwinking Care sunt baietii perfecti pentru >voi?: Blonzi, sateni sau bruneti? Ochii-Albastri, verzi, caprui, sau negri? Sa fie creti, cheli sau cu par normal? Mai mari decat voi sau sa fie de varstra cu voi?
Slabi, grasi sau bine facuti?laughing
Inalti sau scunzi?

Răspuns Câştigător
| TheNinthKoopa a răspuns:

Bruneti sau sateni, cu ochii albastri as prefera, cu par normal sau intr-un stil mai rock/punk si ori mai mari ori la fel, depinde de cat de maturi sunt. laughing

4 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Bruneti, ochii negrii( sau albastrii),normal, mai mari, slabi, inalti.
Bft!

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Eu una sunt mai petrentioasa. Eu mi-as dori sa fie blon cu ochi albasti sau negri ( de pererinta un rus) cu par norlam, sa fim de aceeas varsta, sa fie bine facut laughing si inalt (dar nu exagerat)... funda?

| Чернобыль a răspuns:

Numai rockeri sa fie.

| kyGirL explică:

Mie de exemplu imi plac baietii blonzi cu ochii albastri cu par normal si sa fie mai mari decat mine cu 2, 3 anibig grinSi daca se poate sa fie bine facuti nu ma suparlaughing