| DaDuSH a întrebat:

Am si eu o problema, cand deschid mozila imi apare pagina de start cu jookz si ma enerveaza, dau la >>unelte-optiuni- si schimb cu google.ro, dar daca sting compu si apoi il aprind imi aoare tot jookz ala
ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Pai sterge aplicatia jookz

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: Unelte/Optiuni/General si la ferestruica Cand Firefox porneste bifezi Arata pagina mea de start si la ferestruica Pagina de start scrii http://www.google.ro si apoi dai OK si ar trebui ca problema sa fie rezolvata. De asemenea ar trebui sa stergi acel "jookz" din Start/Control Panel/Add or Remove Programs, te pozitionezi pe el si dai Remove. Succes si numai bine!

| ExciteMind a răspuns:

Dupa ce alegi siteul pe care vrei sa iti intre mozila apasa ok nu cancel! Daca ti-am fost de ajutor astept fundita happy

| midnight a răspuns:

Dai la tools(acolo sus de tot)>options. la options o sa vezi ca-ti apare home page si-ti scrie un site. tu stergi site-ul respectiv si il scrii pe ala care vrei tu sa il ai ca pagina de pornire(eu am www.google.ro), dupa care apesi pe ok si gata.

Hope I help you

| midnight a răspuns:

Srry, n-am vazut. poti sa dezinstalezi jookz ala, din control panel. sau ai grija ca dupa ce ai facut toata smecheria aia cu schimbatu paginii sa apesi si pe ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...prima oara intri pe goolge.ro apoi cand deschizi pagina cu goolge.ro o sa-ti apara mai joc scris mic si cu albastru seteaza goolge ca pagina ta de start, apesi akoo si apoi o sa-ti apara o chestie daca esti sigur ca vrei sa o faci si apesi yes si e totul gata.imi dai o fundita plz?

Întrebări recente