| slipknot a întrebat:

Am sims 3 si nu stiu cum sa instalez un expansion pack, de exemplu Ambitions.Imi puteti explica cum se instaleaza?

1 răspuns:
| Zanatare a răspuns:

Si eu am sims 3, iar eu vreau sa instalez generations. Daca il downloadezi, atunci pur si simplu fa ce spun acele "cerinte". Daca il cumperi, de unde si cat costa? atunci ar trebui sa te uiti pe instructiuni. Daca nu primesti, atunci trimite-mi un mesaj si iti voi scrie pasii care scriu pe instructiuni.