| MihaiN1 a întrebat:

Am tot auzit de jocul Farmerama
Cum este?
Ma ajuta si pe mine cineva cum sa joc

2 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna! Eu joc de o luna, 2 mi se pare! Am ajuns la nivelul 30happy. Este un joc in care iti faci tu singur o ferma, iti pui parcele, pomi, animale etc. Ai si oras in care in fiecare zi poti da la roata norocului pentru a castiga apa sau balegar ce-o fi alabig grin. POti sa mergi si la piata si sa vinzi ce vrei tutongue Atelierul il vei putea accesa de la nivelul 8. Acolo strangand cuie, lemne, ciocane, harlete, piese mecanice, foarfece, ventilatoare, caramizi, vopsea etc. iti poti face lana angora, cotet d'ala de gaini, lana de oaie etc. Este foarte frumos! Poti face si comenzi speciale la cooperativa! La vilisoara din terenul arabil poti face comenzi prin care vei castiga gologani si experienta. De la nivelul 17 poti merge in pasunea salbatica, unde tot asa iti vei putea creea o alta ferma, de data asta cum vrei tu. Iar de la nivelul 25 vei putea intra in parc. Mmmm.este un joc fantastic in care te poti distra de minune! Eu am auzit de el prin intermediul unui prieten care si el tot asa juca de cateva zile. Am zis sa incerc si eu si daca imi place continui, daca nu, nu! A inceput sa imi placa si am ajuns undeva...incepe sa fie mai frumos si mai interesant trecand de la un nivel la altul.cu cat esti cu un nivel mai mare cu atat poti face si mai multe lucruri! Poti planta salata verde, grau, morcovi, porumb, rosii, agrise, fasole, hamei, mai multe. O sa ajunga sa iti placa! Macar incearca...Iti urez Succes si sa jungi cat mai sus!
Pa-pa!happy

| Kidd_2736 a răspuns:

Pentru copii de 9 ani