| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon nokia 1209, am bagat coduri de decodare la rand(4)...si nu am reusit, este codat pe vodafone... ce ii mai pot face acum? va rog frumos daca ma puteti ajuta, multumesc

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

La un centru de reparatii GSM. Se decodeaza conectat la PC cu ajutorul unui soft. Nu cred ca te va costa mai mult de 15 ron.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma intereseaza sa decodez tel. 1209 cum sa fac 0766674868

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vr si eu cod pentru sonor nokia3110c fitze_intretinute2013

| Clumsiii ™ a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la magazine specializate in telefoane si sa le zici sa il decodeze.