| yama a întrebat:

Am vazut acum cativa ani niste desene animate...erau 2 personaje (niste animale) care intrau intr-o poveste si ajutau pe acolo. in fiecare episod era o poveste diferita. povestile fratilor grimm sau nu mai stiu cum se nume animatia, as avea nevoie de un un nume sau un link de unde pot sa le iau. multumesc

Răspuns Câştigător
| bibydraguta a răspuns:

Simsala grimm asa se numeau desenele...

3 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch langa mai gasesti si alte episoade iar daca nu vrei sa intrii aici(sau nu poti)scrie pe youtube fratii grimm simplu

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Nu cumva Simsala Grimm? adica' verisoara meh' ma innebuneste cu porcaria aya... :|
http://www.youtube.com/user/phineasferb445#p/u/2/8sJMHKGAZuQ si dai mai jos acolo' in partea aya cum ii si la youtube, si le gasesti.una chiar la inceput, restul mai jos'.
____________________
nu'ti innebuni si u rudele cu aya :> true true true baby
...traficant innascut...

| Al3xBest a răspuns:

Erau Sim Sala Grimm! Funda?big grin