| stela_star a întrebat:

Am vazut ca pe Hi5 sunt acum cadouri virtuale pe care le poti cumpara cu monede hi5, pentru a avea monede, trebuie sa le cumperi cu bani. Ati platit vreodata pentru monedele hi5 ca sa cumparati cadouri? Ce parere aveti despre sistemul asta?

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff decat sa dai bani pe cadori virtuale, mai bine le trimitzi un glitter. sunt mult mai frumoase si nu costa nimic tongue vedeti ii mai bun decat un cadou prostesc fara vaLOARE, PE CARE SA MAI DAI SI BANI tongue tongue. sper ca sfatul meu sa va ajute :X kiss big hug happy :h.

| Raluca_7548 a răspuns:

E o porcarie!hee heeNu stiu cu ce ar ajuta un cadou virtual pe cineva.

| Raluca_7548 a răspuns:

laughingNu e vina meawinking. Eu l-am postat o sig data!winking

| Alexandra_3173 a răspuns:

Am si eu hi5 dar am 4 conturi si acolo toate lucrurile virtuale se cumpara cu coins(monede). Sincer nu mi se pare prea genial sa cumperi monede pentru ati cumpara lucruri virtuale sau sa-ti cumperi plante sau flori in jocul Barn Buddy. Dar uneori monedele se pot si castiga iar asta imi este de folos! :d

| cosma28a a răspuns:

Cine vrea monezi hi5 add cosma28a

| ralucax7 a răspuns:

Heyy... dc sa fie prosti cei care dau bani? Poatee pe ei ii atrag sau poate ca nu le mai stau banii in casa...si trebuie sa-i risipeascaoh go on. Dar sincerr nu as da banii pentru asa ceva, dar pentru asta nu cred ca este cazul sa-i facem prosti pe cei care dau!

| mardare a răspuns:

Asi cumpara dar nu cu cardu ci cu plata pe factura da nu stiu cum stiti cum voi?

| hodorogea a răspuns:

Mai bine cumpar ceva real decat virtual