| Neylin a întrebat:

Am vazut la inceputul anului acesta un film pe prima tv- unul cu niste ginsecte uriase care se luptau cu oamenii si in film era prezentata si povestea de dragoste dintre unul(soldat) care lupta cu aia si una care lucra pe o nava...si la un moment dat gandacii au aruncat in aer Buenos Aires(orasul in care se nascuse ala-si murisera parintii lui). Oamenii nu vorbeau la telefon ci se vedeau la televizor si imi aduc aminte ca chiar atunci cand aruncau in aer Buenos Aires tipul ala vorbea cu parintii lui si ei deodata s-a pierdut semnalul. Ajutati-ma si spuneti-mi cum s-a numit daca stiti. Please!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Starship Troopers(Infanteria stelară)-cu Casper van Dien, Denise Richards, Dina Meyer, etc http://www.cinemarx.ro/filme/Starship-Troopers-Infanteria-Stelara-6750.html

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

The Sky's on Fire - Insecte ucigase cred ca acesta este

| Neylin explică:

Multumesc!