| iuli a întrebat:

Am vazut mai demult la TV un fel de lume virtuala, sau joc. Ceva numit "Second Life", parca.
Cat costa acest joc? De unde il downloadez?

Răspuns Câştigător
| gloria a răspuns:

Buna! nu consta nimic jocul.este o platforma virtuala mergi aici http://secondlife.com/? v=1. 1 apoi la Join Now iti faci cont cu adresa de email etc dupa care in adresa ce email vei primul linkul prin care trebuie sa confirmi adresa de email si tot acolo iti vor trimite si linkul pentru download... dupa ce il downloadezi il deschizi si te loghezi cu numele pe care ti l-ai ales tu si parola( sa le tii minte saua le ai in email)apoi vei ajunge pe o insula unde se ''nasc'' toti te plimbi si tu pe acolo:D si undeva sus in dreapta jocului vei avea un search unde pentru inceput poti cauta virtual bucharest sau piata revolutiei pentru ca acolo stau cei mai multi romani si poate te vor mai ajuta; daca intrii tot la search cauta-ma(Trinity Oskar) si add me iar daca ne vedem acolo te mai ajut:) bafta! PS-cred ca iti va placea jocul:P

3 răspunsuri:
| Locaa a răspuns:

De downladat nu stiu de unde il gasesti dar iti recomand un alt joc foarte iteresant, este o lume virtuala, un joc 3D numit Club Cooee

| gloria a răspuns:

Anonim@ nu exista second life pe facebooktongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe facebook nu te costa nimic doar sa-ti faci cont pe facebook kris