| nicko a întrebat:

Am vazut mai demult un film dar nu mai stiu cum se numea...Era un "invatator" de lupte, ii invata skeme pe tineri (in jur de 18 ani). Stiu ca s-au dus intr-o zona de padure sa faca asa zisele "lectii"... apoi un membru voia sa plece pentru ca varul sau avea o tabara formata si il voiau de partea lor...si au ajuns sa se bata intre ele "tabara varului" cu tabara "invatatorului...si era o melodie ff faina...stiti ce film e? sau poate stiti melodialaughing

Răspuns Câştigător
| vladutz00 a răspuns:

Melodia se numeste Paranaue

7 răspunsuri:
| mikella a răspuns:

Da.stiu despre ce vorbesti, dar din pacate nu mai stiu cum se schema fimul, dar da pe google si scrie capoera ca aia e melosia, si mie imi place foarte mult

| vladutz00 a răspuns:

Era cumva ceva legat de capoera?

| vladutz00 a răspuns:

Capoera se numea filmultongue

| vladutz00 a răspuns:

Am gresit crying! Se numeste :"Only the strong"

| dean a răspuns:

Filmu se cheama "Only the strong" si "Invatatorul" se numeste Mark Dacascos.si ceva fundita, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste paranaue da filmul nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste legea junglei sau Only the Strong... iar invatatorul era actorul Mark Dacasco