| deni a întrebat:

Am visat ca ma transform in vampir ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| MiruFcrb a răspuns:

Buna!
Am gasit eu la vise despre vampiri...
- daca tu esti vampirul - stii sa profiti de altii mai puternici, esti dominator si puternic, altii nu se pot opune vointei tale, poti profita de slabiciunile altora, esti privit cu teama de altii, ai efect negativ asupra altora;
(Dai fundita?smugbig grin)

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Găsești dicționarul de vise aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Daca ai visat ca te transformi in vampir inseamna ca ceva rau ti se va intampla...serios! eu am un caiet de vise si stiu. fundita**?

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Insemna ca ceva rau ti se va intampla.

| mihaibrasov a răspuns:

Inseamna ca vei trai vesnic si pentru asta vei bea sange de capra sau sange de om la alegere.

| shadovv a răspuns:

Inseamna ca ai visat ca te transformi in vampir.

| CybeRAthlete a răspuns:

De obicei visele se adeveresc laughing
ce poate insemna? ca te uiti la prea multe filme gen.
bafta

| xSequel a răspuns:

Te intampina ceva neplacut, esti bantuit de probleme si temeri;
- muscat de un- intalnire neplacuta;
-noi suntem- struneste-ti sentimentele, dorintele si pasiunile;
- omorat- fii optimist, vin timpuri mult mai bune;
- privind un- abuz de bunurile noastre, de persoana noastra;
- vazand- intamplari neplacute.

(Vezi lipitoare.) Daca visezi ca un vampir iti suge sangele inseamna ca vei trece prin experiente neplacute si ca nu te vei putea bizui pe toti amicii tai. Daca visezi ca omori vampirul inseamna ca vei avea noroc in dragoste.

| xXBernaXx a răspuns:

E doar un vis, n uare ce sa insemne. Poate ai vazut un film cu vampiri si l-ai visat sau altceva in legatura cu vampiri.Si eu cateodata vise ciudate.

| Fluturash_3549 a răspuns:

dorinte sexuale puternice, nevoi erotice majore, simti nevoia unei refulari prin sex sau agresivitate; avertisment cu privire la latura ta intunecata, fii atent sa nu descatusezi trasaturile tale ascunse, atractie periculoasa spre rau sau pericole; fii atent in cine ai incredere, dusmani, esti prea slab sau prea influentabil in fata altora care te domina psihic;
- daca tu esti vampirul - stii sa profiti de altii mai puternici, esti dominator si puternic, altii nu se pot opune vointei tale, poti profita de slabiciunile altora, esti privit cu teama de altii, ai efect negativ asupra altora;
- daca esti pandit de vampir - te simti victima unor oameni mai puternici, te simti folosit, altii profita de tine, dar nu te poti opune; slabiciunea sau teama te coplesesc, deci lupta impotriva celor care se folosesc de tine.

funda?>big grin

| OptimusPrime a răspuns:

Te uiti prea mult la filme cu vampirit. Te sfatuiesc sa nu te mai uiti si nu o sa mai visezi.
Windu iti ureaza o zi buna!