| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am vista de curand ca eram la un balci gasisem o pisica ranita la labute si la cap(erau cateva persoane care o chinuiau si eu i-am "furato" unui tip din mana si am fugit cu ea ca, sa nu mai fie chinuita) culoarea blanii era galbuie am luato acasa am ingrijito apoi cand m-am trezit i-am dat sa manance si sa facut dintr-o data neagra(tin sa spun ca am avut in copilarie o pisica neagra ca aceea din vis iar cu o zi in urma sa visez am vazut o pisica neagra in scara m-am aproiat de ea dar nu se ferea deloc nu ii era frica) imi plac chestiile astea mi-ar place sa ascult pasrerea voastra nu sa citesc nu stiu dupa ce siteuri:X

Răspuns Câştigător
| marieanne a răspuns:

Parerea mea este ca ai nevoie de afectiune. Probabil ai un moment usor dificil in care te simti mai singura sau ai nevoie de ceva nou in viata ta! Sper sa gasesti acel lucru de care ai nevoie!

5 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Visezi pisici noaptea? happy

| Reew a răspuns:

Interesant! Cred ca este ori o coincidenta, ori te-ai gandit u prea mult la pisica ta din coplarie, ori ar trebui sa lasi lucrurile asa cum sunt deoarece cred ca iti place sa traiesti lucruri reale si vise care seamana, mie mi-ar placea!winking

| PaulB a răspuns:

Cand ai spus "vista" am crezut ca spui ca ai windows vista laughing lol.si parca nu aveam rostul povestea. dar vad ca e o pisicawinking

| PaulB a răspuns:

Doamnee.am gresit tu ai sp "vista" adica "visat" ai vrut sa spui laughing

| VjBybY a răspuns:

E detul de ciudat ce ai povestit

Întrebări recente