| victor73 a întrebat:

Am vrut sa-mi descarc metin2ro dar imi spune ca placa grafica nu are memorie suficienta.Imi spune sa configurez setarile jocului. Ce setari sa configurez? Si ce are placa grafica cu jocul?

Răspuns Câştigător
| Vetereanu69 a răspuns:

Pai intai trebuie sa spui de ce palca video dispune calculatorul tau...
de obicei cand spune ca placa grafica nu are memorie inseamna ca placa ta grafica=video nu e suficent de moderna pentru, metin2 iti trebuie de 32 mb minima