| victor73 a întrebat:

Am vrut sa-mi descarc metin2ro dar imi spune ca placa video nu are memorie suficienta.Am incercat alt metin si cand sa il descarc nu-mi spune ca placa video nu are memorie suficienta. Sa descarc metinul care nu-mi spune ca placa video nu are memorie suficienta.Nu vreau sa-mise blocheze leptopul.

Răspuns Câştigător
| carlito8379 a răspuns:

In general eu am auzit ca pe laptop nu te poti juca metin... dar daca tot ai vrea sa descarci un metin incearca privatele de exemplu:mt2 hammer, mt2 mania, mt2 xenon

| anonim_4396 a răspuns (pentru carlito8379):

Eu am laptop si imi merg toate metinurile fratzica

1 răspuns: