| CristiEND a întrebat:

Am windows 7 si imi apare chestia aia cu Windows geniune, am incercat programul ala 7 loader dar tot nu`mi merge nu stiu de ce, cine se pricepe si poate sa-mi explice multumesc, dau funda, si la fel dau funda si pentru cel ce ma poate ajuta cu ajutorul Team Viewer.

4 răspunsuri:
| bogdancst98 a răspuns:

Scrie pe google sau pa alt browser "Remove Wat for Windows 7"in dawnloadezi si apoi il instalezi si sigur va merge am avut si eu aceeasi problemabig grin

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Iti apare aia pentru ca nu e windowsu original. am avut si eu asa... dar nu m-a deranjat cu nimic, si de ajutat nu pot sa te ajut. eu mi-am reinstalat windowsu din cauza altor probleme si mi-a facut ala care mi-a reinstalat windowsu ceva de nu mai apare aia. funda?:Sbig grin

| florin1979 a răspuns:

Id mess sprintaroiuflorin, vorbim mai detaliat acolo! cu teamviewer te ajut, dar intai sa vorbim pe messtongue

| christianlaroka a răspuns:

Chesti cu win geniu se rezolva cu un program dar cel mai bine e sa iti bagi din nou windowsul iar mai apoi sa iti bagi programul prin care nu se mai permite ca ei sa te prinda si sa iti apare aceea tampenie.