| MiStErIoSuL a întrebat:

as vrea sa na ajute si pe mine cineva cu o problema: Am un dwd cu windows 7 si as vrea sa fac o copie acestui dwd dar nu stiu cum. Cine ma poate ajuta prin team viewer?

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Sa inteleg ca pe DVD ai o imagine ISO a unui Windows si vrei sa o copiezi pe un alt DVD?
Pai...copiezi imaginea ISO in calculator dupa care cu Nero cu optiunea "burn image to disc" pe DVD il arzi pe cel nou!

| MiStErIoSuL explică (pentru gicaputinica):

Nu-i chiar asa pe dwd nu am o imagine iso asta-i problema am niste fisiere

| MiStErIoSuL explică (pentru gicaputinica):

Baga id meu te rog : aleck_boss2009@yahoo.com

| MiStErIoSuL explică:

Nu-i chiar asa pe dwd nu-i o imagine iso sunt niste fisiere